Komunie

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego dziecka. Aby ułatwić Państwu przygotowanie tak ważnej rodzinnej uroczystości, zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Zapewniamy profesjonalny catering wraz z obsługą w wyznaczonym miejscu i czasie. Wychodzimy naprzeciw klientom i ich oczekiwaniom. Zadbamy o każdy szczegół. W zależności od potrzeb klienta oferujemy wypożyczenie niezbędnego sprzętu czy dekoracji.
Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji takich uroczystości sprawia, że możemy Polecić Państwu sprawdzone rozwiązania, które dopasowane są do wielkości przyjęcia. Profesjonalnie dobrane menu uwzględniające rodzinne gusta i tradycje będzie ucztą dla podniebienia i na długo pozostanie w pamięci gości.
Organizację przyjęcia, kalkulacja czy menu zawsze poprzedzana jest zapoznaniem się z wytycznymi, preferencjami i oczekiwaniami klienta.

Więcej informacji o ofercie, przykładowym menu uzyskają Państwo pod numerem telefonu: 662 064 358 lub email: michal104k@interia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *